Eesti Русский English

MRP Linna Liinid AS lõpetab Tallinnas tegevuse

Kümnendikku Tallinna ühistranspordist teenindava MRP rahalised raskused on muutunud nii suureks, et ettevõte andis teada, et soovib 1. veebruarist lepingu Tallinna linnaga lõpetada. Nende liinide teenindamise võtab üle Tallinna Linnatranspordi AS.
 
Tallinna abilinnapea Klandorfi sõnul saatis krediidiasutus Unicredit linnavalitsusele 15. jaanuaril kirja, et hakkab MRP-lt igapäevaselt busse käest ära võtma, 5 bussi päevas. MRP saatis täna Tallinna linnavalitsusele kirja, et soovib 1. veebruarist lepingu Tallinna linnaga lõpetada. "Ilmselt on saadud krediidiasutustega kokkulepe, et transpordivahendite üleandmine algab 1. veebruarist," märkis Klandorf.
 
Tallinna Linnatranspordi AS-i juhatuse esimehe Deniss Boroditš sõnul plaanivad nad MRP liinide opereerimise võtta enda alla. "See on täiendav maht meie jaoks", märkis ta. See tähendab 50 uue bussi leidmist ja 125 uue bussijuhi palkamist.
 
Selleks plaanib linn kiirendatud korras hanked läbi viia. "Igatahes kogu meie tähelepanu läheb sellele täiendavale tööle," tõdes Boroditš. Tema hinnangul võiksid nad suuremas jaos olla 1. veebruariks valmis. "Kindlasti saame kasutada ka oma reserve, palju meil töötajaid on," lausus Boroditš.
 
Viited:
Delfi - http://m.arileht.delfi.ee/article.php?id=85038961&fbclid=IwAR3JAcregL37kiEywUs0ddPZBFOX2PM58UhOx5MHTxZRJTK3lMS2wRb3Y40
ERR - https://www.err.ee/898889/tallinn-lopetab-ettevottega-mrp-linna-liinid-solmitud-leppe
Kommentaarid (0)
Te ei saa jätta kommentaari kuna te pole ennast sisse loginud.
Meeskond · Reeglid