Eesti Русский English

NB! Meeldetuletus!

Eesti busside andmebaasi ebus.ee suure populaarsusega on tekkinud olukord, kus oleme avastanud oma andmebaasi pilte internetiavarustes. Üldjuhul on piltide kasutamine lubatud, kuid seda ühel tingimusel ning see on kirjas absoluutselt igal leheküljel:
 
Antud lehekülje materjalide kasutamisel olete kohustatud märkima vastava lehekülje viite ning autori.
 
Selgitame lahti, mida antud lause tähendab - Teil on õigus kasutada meie pildipanka (kui just autor ei ole ise ära keelanud oma piltide eksponeerimise, vastav märge võib ilmuda üksiku pildi all), kuid ainult siis, kui on SELGELT KIRJAS, KES ON PILDI AUTOR JA KUST FOTO PÄRINEB.
 
Näiteks: Autor: Ees Perekonnanimi (ebus.ee)
 
Kui vastav märge puudub pildi all, siis on tegemist VARGUSEGA. Kui keegi soovib reeglit eirata, siis enne üles laadimist palun küsida enda käest, kas ma olen valmis vastutama olukorras, kui tegu kasvõi juhuslikult avastakse ning ebus.ee saab sellest teada ja kas ma olen nõus ka politseile selgitusi andma.
 
Veel kord rõhutame üle - Teil on õigus kasutada meie pildimaterjali, ent palun märkida pildi autor ning ja lehekülg, kust foto pärineb.
 
PS. Copyright'i (©) on pildi alt selle olemasolul samuti ebaviisakas ära lõigata, ka siis, kui olete märkinud allika. Palun väldime selliseid tegevusi. Meilt on võimalik originaalsuurust küsida, selle jaoks palun edastada sooviavaldus info@ebus.ee ja seejärel võtab autor Teiega ühendust.
Kommentaarid (0)
Te ei saa jätta kommentaari kuna te pole ennast sisse loginud.
Meeskond · Reeglid